Voronja Galerii

Lätted II: Huupi


Lätete sarja teise näituse avame Põlvamaal Raadama külas, mis on kunstnik Huupi sünnikoht. Evelin Salumaast, kes peitub kunstnikunime Huupi taha, pidi saama moekunstnik ja Huupi pidi eeskätt iseloomustama tema loodud moebrändi. Läks aga teisiti ning Evelin valis kunstnikuna eneseväljenduseks maalimise, kunstnikunime aga jättis alles ja tundub, et alles jäi Evelinile moepisik, sest oma sünnikohas eksponeerib Huupi kudumite kollektsiooni, mis on inspireeritud talu eluviisist ja Jaapani traditsioonilisest esteetikast wabi sabi ning pühendatud tema vanaemale Elli Kuusikule.

Lätete sarja teist näitust saab näha kahel päeval – 24. ja 25. märtsil, kell 12-17. Ojanulga talus, Raadama külas, Põlvamaal. Talu asub Räpinast Rasina suunal sõites 4 km kaugusel, kohe Tootsi bussipeatuse kõrval. Google mapsi või Waze`i kaudu orienteerudes on kõige lihtsam üles otsida Diomina OÜ.

24. märtsil toimuvale näitusele viib Voronja kunstibuss, mis väljub Vanemuise alumisest parklast kell 12. Raadamalt tagasisuunal Tartusse väljub buss kell 15. Bussis koha garanteerimiseks tuleb end varasemalt registreerida kas Facebooki Voronja lehel või telefonil 588 44 909. Bussireisi maksumus on 2 eurot.