Voronja Galerii

TALVEHOOAEG


Talvehooaeg kestab Voronja galeriis oktoobrist maini, mil galeriid saab külastada eelneval kokkuleppel. Valige endale sobivaim pakett, võtke ühendust ja tulge külla! Soovi korral on võimalik tellida Voronja köögist toitlustamine, vaadake meie näidismenüüd!
NB! Broneerige aeg varakult, vähemalt nädal enne külastust.
NB! Detsember ja jaanuar on galerii broneeritud kunstiresidentuuriks. Galerii külastusteks suletud.

MINU PEIPSIVEER
Külaskäik Voronja galeriisse, kus teid võtavad vastu Voronja galerii asutajad, elamuskunstnik Kaili Kask ja mitmete kultuurinähtuste algataja Raul Oreškin, kes tutvustavad galerii näituseprogrammi paadikuuris, saunamajas ning skulptuuride aias. Vastavalt osalejate arvule, on toas, paadikuuris või aias kaetud laud Voronja klassikasse kuuluva tomatisupi, vahvlite ja rabarberiveini või -mahlaga (jäiste ilmade puhul saab veini asendada soojendava mustsõstra-glögiga).

Galeristid räägivad kohapeal nii raamatu „Minu Peipsiveer“ kaante vahele sattunud, kui sealt välja jäänud seikadest, mida nad kümne aastaga on külas kogenud. Ka kunstist tuleb juttu. Vestluse käigus saavad vastuse ka kõik enam-levinud küsimused. Kas te olete kohalikud? Kuidas teid külas vastu on võetud? Miks Voronja? Aga mida te talvel teete? 

Külastuse kestvus kuni 1,5 tundi.
Hind ühele 29€, osalejate arv 10-15.

Broneeri aeg: peipsiveere@gmail.com


KÜLASKÄIK VORONJASSE
Voronja galeristid Kaili Kask ja Raul Oreškin tervitavad külalisi ja annavad ülevaate galerii näitustest, mida on võimalik iseseivalt edasi avastada. Külastuse juurde kuulub ka ringkäik skulptuuride aias. Iga osaleja saab valida endale kingituseks MAIKRO postkaardi.

Külastuse kestvus kuni 45 minutit.
Hind ühele 12€, minimaalne osalejate arv 20. Sobib ka suurematele gruppidele.

Broneeri aeg: peipsiveere@gmail.com


KOOLITUSPÄEV VORONJAS
Voronja maja on suveperioodil külastajatele suletud, talveperioodil on aga võimalik siin läbi viia inspiratsioonipäevi või meeskonnakoolitusi. Maja teisel korrusel saab korraldada koolituse ning esimesel korrusel katavad galeristid kohvipausideks ja lõuna ajaks laua. Koolituspäeva vahele saab pikkida näitusekülastuse või tegevuse skulptuuride aias.

Majas tunneb end koolituspäeva ajal mugavalt 10-12 inimest.
Hind 250€ päev. Hinna sees on üks kohvipaus kuni 12-le osalejale (kohv, tee ja soolane ning magus amps). Juurde on võimalik tellida lõuna ning täiendavad kohvipausid. Vaata meie näidismenüüd.

Broneeri aeg ja täpsusta tellimust: peipsiveere@gmail.com